Godziny otwarcia:
Pn - So: 07:00 - 22:00
Nd: 09:00 - 20:00
PanaceumFitness - eFitness
Mariusz Rozpędzki

Mariusz Rozpędzki

panaceum

Mariusz Rozpędzki

Instruktor Siłowni / TRENER PERSONALNY

Trenuje boks tajski (muay thai) - sport walki oraz sztuka walki kładąca nacisk na walkę w klinczu z wykorzystaniem uderzeń łokciami i kolanami. Walczył w Warszawie i Krakowie w Ogólnopolskich zawodach muay thai, obie walki wygrał knock outem w pierwszej rundzie.

Od kilku lat bierze udział w licznych maratonach - najdłuższe

dystanse jakie ukończył - 42,195 km, ultramaraton - 75 km oraz maraton na 100 km. 

 

Aneta

Aneta

panaceum

TRENER PERSONALNY

INSTRUKTOR FITNESS/RECEPCJA
Prowadzi zajęcia :
- Brzuch/Uda/Pośladki
- Fit Tabata
- Lejdis Jump

Marek Wyciszkiewicz

Marek Wyciszkiewicz

panaceum

Trener muay thai posiada uprawnienia państwowe  z dyscypliny muay-thai, jest trenerem od 2005 roku, od tamtej pory do chwili obecnej prowadzi treningi dla amatorów oraz zajmuje się przygotowaniem profesjonalnych zawodników do walk. Jego zawodnicy osiągali wiele sukcesów na ringach krajowych i zagranicznych mając na koncie amatorskie tytuły Mistrza Polski, Puchar Polski, Puchar Śląska , vice Mistrzostwo Świata, kadra narodowa. W formule zawodowej przygotowywał zawodnika do walki o tytuł zawodowego Mistrza Świata K1 w wadze ciężkiej. Swoje doświadczenie trenerskie zdobywa poprzez szkolenia, seminaria oraz wyjazdy na zawody muay thai najwyższej rangi (MŚ 2 razy Bangkok oraz Korea Południowa).

Michał Dzwonkowski

Michał Dzwonkowski

panaceum

Michał Dzwonkowski – instruktor fitness

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, magister wychowania fizycznego, trener II klasy piłki nożnej, instruktor piłki siatkowej, piłki ręcznej, koszykówki, lekkiej atletyki, gimnastyki korekcyjnej, sędzia piłkarski, a także instruktor fitness – nowoczesne formy gimnastyki oraz aqua aerobic. Ze sportem związany od dziecka. Zaczynał trenując piłkę nożną w klubie RKS Radomsko, następnie występował na III i IV – ligowych boiskach w barwach Pilicy Przedbórz. W trakcie studiów zawodnik futsalowej drużyny AZS AWF Kraków , z którą, między innymi, w sezonie 2013/2014 zdobył tytuł Mistrza Polski wśród uczelni sportowych. Czerpie radość z każdej aktywności ruchowej i wśród nich ważną rolę odgrywa fitness, który nie tylko wpływa pozytywnie na ciało, ale również poprawia samopoczucie. Szczególnie lubi zajęcia wytrzymałościowe, podnoszące sprawność fizyczną, poprawiające koordynację ruchową, które obejmują układy choreograficzne zarówno na stepie, jak i na matach.

Sebastian Pierzchalski

Sebastian Pierzchalski

panaceum

Założyciel amatorskiego klubu kolarskiego Rowerzyści w Radomsku oraz dla biegaczy - Biegacze w Radomsku. Uczestnik zawodów kolarstwa górskiego - cross country, Skandia Maraton Lang Team oraz rajdów na orientacje. Uczestnik biegów ulicznych oraz maratonów. Organizator wraz ze swoją grupą rajdów rowerowych w Radomsku i okolicach. Instruktor spinningu w fitness clubie Panaceum w Radomsku. Miłośnik kolarstwa czego dowodem było założenie blogu Klubu Sympatyków Kolarstwa zrzeszającego 5 000 kolarzy. Syn Jerzego Pierzchalskiego - który w latach 70 czynnie uprawiał kolarstwo, a w latach 80 działał aktywnie w środowisku kolarskim tworząc Klub Sympatyków Ryszarda Szurkowskiego w Radomsku oraz stając się członkiem zarządu OZKOL w Piotrkowie Tryb. Poza sportem fotografuje i bawi się ze zwierzakami:)

Adam

panaceum

Prowadzi zajęcia :

-JOGA

Monika Bartnik

Monika Bartnik

panaceum

MONIKA BARTNIK Instruktor, na co dzień współpracuje z klubem i prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe dla dorosłych i dzieci. Licencjonowana Instruktorka Zumba Fitness, Zumba KIDS JR & Zumba KIDS, JUMP LEJDIS. Niezwykle sympatyczna, uśmiechnięta pozytywna i roztańczona Zumbo-rastamanka, z szalonymi warkoczykami głowie! Na swych zajęciach zaraża uśmiechem i optymizmem oraz pozytywną energią, którą widać w każdym jej ruchu. Zumba to jej największa pasja, która odmieniła jej życie i pozwala być w pełni szczęśliwą. Zawsze na zajęciach daje z siebie 100% bo kocha to co robi i chce to przekazać wszystkim wokół.

Sebastian Nowak

panaceum

INSTRUKTOR SIŁOWNI / TRENER PERSONALNY

PROWADZI ZAJĘCIA:

-LIGA SUPERBOHATERÓW

- CROSSFIT

-LEJDIS JUMP

Krzysztof

Krzysztof

panaceum

INSTRUKTOR SIŁOWNI / TRENER PERSONALNY

Monika Lisowska

panaceum

Prowadzi zajęcia:
- PILATES

- JOGA

Darek Bera

panaceum

Instruktor siłowni / Trener Personalny

SYLWIA

panaceum

Instruktor Fitness

prowadzi zajęcia:
- Lejdis Jump

MUNDEK

panaceum

INSTRUKTOR SIŁOWNI/ RECEPCJA/ TRENER PERSONALNY

OLA

panaceum

RECEPCJA

Bartek

panaceum

INSTRUKTOR SPINNING

JUSTYNA

panaceum

INSTRUKTOR JUMPING

Asia

panaceum

instruktor JUMPING