Godziny otwarcia:
Pn - So: 07:00 - 22:00
Nd: 09:00 - 20:00
PanaceumFitness - eFitness

9/12

2016-12-09 07:34:00

09/12
Dziś w grafiku:
8.00-Wake Up Cross z Martą
16.00-Liga Superbohaterów(3-6 lat) z Sebastianem
17.00-Liga Superbohaterów(7-13 lat) z Sebastianem
18.00-Boks z Mariuszem
18.00-Redukcja Tłuszczu z Michałem
18.00-Spinning Hardcore z Martą
19.00-Jędrne Cialo z Michałem
19.00-MMA z Sebastianem
19.45-Zdrowy Kręgosłup z Michałem
20.00-Lejdis Jump z Agnieszką

Zdjęcie użytkownika Panaceum Fitness Club Radomsko.

08/12

2016-12-08 09:47:00

SYLWESTER już za chwilę !
Nie czekaj na lepszy moment !

Dziś w grafiku:

18:30 Fit Sylwetka (Michał)
19.30 Zumba (Kasia)
20:30 Joga (Adam)

17:30 Trening obwodowy dla kobiet (Mariusz)
18:15 CrossFit Tabata (Marta)

17:00 Muay Thai (grupa początkująca)(Marek)
18:30 Muay Thai (grupa zaawansowana)(Marek)

19:00 Spinning Interval (Sebastian P.)

17:00 Zumba Kids (Monika)

20:00 Lejdis Jump (Sebastian N.)

Zdjęcie użytkownika Panaceum Fitness Club Radomsko.

07/12

2016-12-07 12:17:00

7/12
Przyjdź dziś na:
16:00 Liga Superbohaterów (3-6 lat)(Sebastian)
17:00 Liga Superbohaterów (7-13 lat)(Sebastian)

18:00 Fit ball - piłki (Paula)
19:00 Sztangi Fitness (Paula)
20:00 Lejdis Jump (Agnieszka)

19:00 Sztangi Technika (Darek)

18:00 MMA (Sebastian)
19:00 BOKS (Mariusz)

18:00 Spinning Hill (Marta)

Zdjęcie użytkownika Panaceum Fitness Club Radomsko.

06/12

2016-12-06 07:52:00

06/12 Dziś Mikołajki! Zapraszamy na zajęcia by spędzić ten dzień aktywnie!
17:00 Muay Thai - grupa początkująca (Marek)
17:15 Joga (Adam)
18:00 Cross Kettlebell WOD (Sebastian)
18:30 Muay Thai - grupa zaawansowana (Marek)
19:00 Jędrne pośladki/Smukła talia (Michał)
19:00 Spinning Hill (Sebastian)
20:00 Lejdis Jump (Aneta)
20:00 Step Aerobic (Michał)

5/12

2016-12-05 08:46:00

5/12/2016
Zaczynamy nowy tydzień!
Dziś w grafiku:
16:00 Liga Superbohaterów (Sebastian)
17:00 Liga Superbohaterów (Sebastian)
17:30 Cross Trec Intro (Marta)
18:00 Brzuch/Uda/Pośladki (Aneta)
18:00 MMA (Sebastian)
18:30 Spinning Hill (Marta)
19:00 Fit Tabata (Aneta)
20:00 Lejdis Jump (Agnieszka)
20:15 Zumba (Monika)